Tutorstvo

Društvo slovenskih učiteljev kitare EGTA želi povezati učitelje začetnike z bolj izkušenimi učitelji, ki so se prijavili kot tutorji. Namen tutorstva je učiteljem začetnikom nuditi nasvete in pomoč pri poučevanju, NE pa nudenje individualnih lekcij. Vsak tutor lahko sprejme le določeno število učiteljev začetnikov, povezavo pa lahko kadarkoli brez razloga prekine. Učitelja lahko komunicirate preko telefona, e-pošte ali se dobita v živo na krajšem sestanku. Tutorstvo je prostovoljne narave.

Tutorji

Vsi učitelji, ki bi bili kot tutorji pripravljeni pomagati mlajšim kolegom, se lahko prijavite preko spodnjega obrazca. Vaši kontaktni podatki ne bodo navedeni na spletni strani, ampak bodo posredovani samo zainteresiranemu učitelju začetniku.

Ime in priimek (obvezno)

E-pošta (obvezno)

Telefon (po želji)

Leta izkušenj (obvezno)

Delodajalec (obvezno)

Vaša fotografija (po želji)

Učitelji začetniki

Učitelji začetniki lahko v kontakt s tutorjem stopite preko društva EGTA, tako da izpolnite spodnji obrazec.

Ime in priimek (obvezno)

E-pošta (obvezno)

Telefon (po želji)

Delodajalec (če že učite)