Festival Kitarika 2021

Glasbena šola Koper v sodelovanju s Kulturnim društvom Kitarika med 17. in 19. septembrom 2021 prireja Festival Kitarika.

V sklopu ciklusa Kitarski večeri v starem mestnem jedru Kopra, bosta v čudovitem ambientu Protokolarno prireditvene dvorane sv. Frančiška v Kopru zazvenela koncerta klasične kitare. V goste smo povabili mlado vrhunsko neapeljsko virtuozinjo Cristino Galietto in svetovno zvezdo kitarskega sveta  Zorana Dukića. Na tretjem koncertu se nam bosta predstavila tudi slovenska kitarista Tilen Lancner in Sebastjan Grego.

Seveda bodo koncertno dogajanje kot vedno popestrila in dopolnila zanimiva predavanja in mojstrski tečaji. Svoje bogate izkušnje bodo z nami delili priznani mednarodni pedagogi in predavatelji: Stefano Viola, Angela Tagliariol, Josué Gutiérrez, Marco Maguolo in Barbara F. Marzi.

Vse informacije o celotnem dogajanju na Festivalu Kitarika na povezavi  https://www.glasbena-kp.net/seminar.php

Se vidimo v Kopru!

Glasbena šola Koper 

Kulturno društvo Kitarika