Festival Kitarika 2023

Glasbena šola Koper in Kulturno društvo Kitarika med 29. septembrom in 1. oktobrom 2023 prirejata Festival Kitarika 2023.

V čudovitem ambientu Protokolarno-prireditvene dvorane sv. Frančiška Asiškega v Kopru bodo tudi letos zazveneli koncerti klasične kitare. V goste smo povabili vsestranskega umetnika in kitarista Marca De Biasija, svetovnega mojstra stare glasbe Xavierja Díaz-Latorreja in zanimiv kitarski duo East-West Strings Project v zasedbi Alena Garagića in Denisa Omerovića.
Seveda bodo koncertno dogajanje kot vedno popestrila in dopolnila zanimiva predavanja in mojstrski tečaji. Svoje bogate izkušnje bodo z nami delili priznani mednarodni pedagogi in predavatelji: Xavier Díaz-Latorre, Francesca Naibo, Josué Gutiérrez in Alenka Podboj.

Vse informacije o celotnem dogajanju so dostopne na spletni strani Glasbene šole Koper oz. na povezavi:
https://www.glasbena-kp.net/index.php?id=48&p=&cat_id=1#ontitle

Prijave sprejemamo do 15. septembra 2023 na povezavi:
https://www.glasbena-kp.net/vnosi/stik/kitarika/kitarika.php

Se vidimo v Kopru!

Glasbena šola Koper
Kulturno društvo Kitarika