Grafenauer flamenko projekt

Kitarist Izidor Erazem Grafenauer pripravlja izdajo svoje prve zgoščenke z avtorsko flamenko glasbo. Pri tem sodeluje še z drugimi izvrstnimi umetniki in ustvarjalci:

Jošt Lampret, električni bas

Ana Mezgec, violina

Bernardo Brizani, violončelo

Enriquito, trobenta

Bandolero, tolkala

Imer Traja Brizani, vokal

Noemi Humanes Garcia, vokal

Paco Ortega, producent

Pablo Martinez, oblikovalec zvoka

Sodelujoči pri Grafenauer flamenko projektu so se nedavno vrnili iz Madrida, kjer so že posneli ves material za ta novi flamenko album. Snemali so v studiu, kjer so svoje skladbe ustvarjali tudi Paco de Lucia, Vicente Amigo, Tomatito, če omenimo samo nekaj največjih. Ker gre za finančno precej obsežen projekt, so se odločili, da pripravijo neke vrste predprodajo oz “crowdfunding”, kjer si lahko že vnaprej rezervirate zgoščenko, “vintage” LP ploščo, ali kakšen drug izdelek, samo še pet dni! Pomagajte jim uresničiti to ustvarjalno idejo, ki izvira predvsem iz ljubezni do flamenka. Za vsako podporo vam bodo vsi iz srca hvaležni.

Vse informacije o možnostih nakupa lahko dobite na naslednji povezavi:

https://igg.me/at/flamenco/x/35104808#/

Več o projektu pa je predstavljeno v spodnjem videu: