Študij kitare v Nemčiji

Klara Tomljanovič na Visoki soli za glasbo v Karlsruhu od zimskega smestra 2016 predava kitaro kot glavni predmet. Študij je namenjen kitaristom, ki bi želeli poučevati na glasbenih šolah ali glasbenih gimnazijah. Ker se smer imenuje “Schulmusiker” izobrazi študenta ne samo v kitari kot glavni smeri, ampak mu daje odlično osnovo v dirigiranju, vodenju zborov in teoriji.

Študij traja 5 let in omogoča zaposlitev na glasbenih gimnazijah z bistveno bojšim zaslužkom, kot ga imajo učitelji kitare na glasbenih šolah.

Kdor se zanima za ta študij, se lahko do 1.12.2017 prijavi na sprejemni izpit. V razredu Klare Tomljanovič je še nekaj prostih mest.

Za vse dodatne informacije kontaktirajte:

klara.tomljanovic@gmail.com.
Koncertni solist, solistka kitare v radijskem ansamblu SWR Experimentalstudio
www.klaratomljanovic.com

www.hfm-karlsruhe.de