Festival Kitarika 2022

Glasbena šola Koper v sodelovanju s Kulturnim društvom Kitarika med 4. in 6. november 2022 prireja FESTIVAL KITARIKA 2022.

V čudovitem ambientu Protokolarno-prireditvene dvorane sv. Frančiška Asiškega v Kopru bodo tudi letos zazveneli koncerti klasične kitare. V goste smo povabili izjemen kitarski duo ZeroDuo v zasedbi Jaka Klun in Roberto Battino, karizmatičnega Petrita Çekuja – umetnika svetovnega slovesa in mladega virtuoza Zsomborja Sidoo, ki bo v drugem delu koncerta zaigral z Godalnim kvartetom Accadémia. 

Seveda bodo koncertno dogajanje kot vedno popestrila in dopolnila zanimiva predavanja in mojstrski tečaji. Svoje bogate izkušnje bodo z nami delili priznani mednarodni pedagogi in predavatelji: Petrit Çeku, Federica Righini, Lucia Pizzutel in Marco De Biasi.

Vse informacije o celotnem dogajanju so dostopne na spletni strani Glasbene šole Koper oz. na povezavi: 
https://www.glasbena-kp.net/seminar.php

Se vidimo v Kopru!

Glasbena šola Koper 
Kulturno društvo Kitarika