Kit-Ara+Rasgueado: Izidor Erazem Grafenauer in Godalni kvartet Dissonance

V torek, 6. julija 2021, ob 20:00 bo v Viteški dvorani Cekinovega gradu v Ljubljani izjemen koncert Izidorja Erazma Grafenauerja z Godalnim kvartetom Dissonance (Janez Podlesek – violina, Matjaž Porovne – violina, Maja Rome – viola, Klemen Hvala – violončelo). Na sporedu bodo:

o Luigi Boccherini: Kitarski kvintet v G-duru 448

o Nina Šenk: …entourer… za kitaro in godalni kvartet

o Johann Kaspar Mertz: Divertimento po motivih iz opere Le prophéte (Meyerbeer)

o Mario Castelnuovo-Tedesco: Kitarski kvintet op.148

Vstopnina je 10 evrov, dijaki, študentje, upokojenci in člani društva EGTA (s poravnano članarino za 2020) pa lahko koncert obiščejo že za samo 5 evrov. Vstopnice rezervirajte po e-pošti na rasgueado.ljubljana@gmail.com
ali preko telefona s klicem 040610091.

Lepo vabljeni!