Logaške kitarodije: Špela Simonišek

V torek, 29. 12. 2020, se bo ob 20:00 odvil drugi koncert iz letošnjega cikla Logaške kitarodije, ki se bo zaradi slabe situacije glede epidemije COVID-19 odvil preko medmrežja. Nastopila bo logaška kitaristka Špela Simonišek, ki po zaključenem dodiplomskem študiju pri prof. Helmutu Weinhandlu na Konservatoriju v Celovcu nadaljuje podiplomski študij kitare na Hochschule für Musik und Theater München v razredu prof. Franza Halásza. Finalistka mednarodnega tekmovanja Kitarskega festivala Rust iz leta 2017 bo izvedla naslednji program:

  • J. S. Bach: Ciaccona iz Violinske partite št. 2, BWV 1004
  • F. Sor: Etudi št. 17 & 22, op. 35
  • L. Legnani: Capriccio št. 7
  • A. Barrios Mangoré: Valček Op. 8, št. 3

Koncert si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Lepo vabljeni k ogledu!