Poletna šola kitare v Črnomlju 2018

Poletna šola kitare v Črnomlju bo letos potekala od ponedeljka, 25. 6., do nedelje, 1. 7. Na otvoritvenem koncertu bo zaigral Slovenski kitarski kvartet. Sledijo koncerti nagrajencev državnega tekmovanja, pa sijajni mladi kitarist in skladatelj Timotej Kosovinc. Za nekoliko drugačen večer bo poskrbela flamenko skupina CoraViento. Letošnja novost je gostovanje na Vinici (29. 6.), kjer se bomo na pol poti dobili s kitaristi karlovške poletne šole in skupaj pripravili večerni koncert. Sledita še dva koncerta udeležencev.
Program vključuje delo v kitarskem orkestru, komorno igro in individualni pouk. Mentorji ostajajo Mladen Bucić, Anton Črnugelj, Nataša Črnugelj, Simon Krajnčan Fojkar, Erazem Grafenauer, Mario Kurtjak in Aljoša Vrščaj.
Vabim vas, da si ogledate novo spletno stran: www.poletnasolakitare.si, kjer je na voljo tudi obrazec s prijavnico.