Poletna šola kitare v Črnomlju 2024 – nov program

Poletna šola kitare v Črnomlju v letošnjem letu uvaja nov program namenjen dijakom in študentom. Program zajema mojstrski tečaj z Makom Grgićem, individualne ure z bolgarsko kitaristko Božano Pavlovo, komorno igro, obisk koncertov ter vse ostale aktivnosti, ki jih ponuja poletna šola. Pohitite s prijavami, število mest je omejeno.

Starejši učenci, dijaki in študenti, ki jih zanima, kaj je compás, bulería, alzapua, improvizacija …, se lahko prijavijo tudi v flamenko program z Izidorjem Erazmom Grafenauerjem.

Nekaj prostih mest je še na voljo v programu za osnovnošolce, ki vključuje kitarski orkester, komorno igro in individualni pouk z Izidorjem Erazmom Grafenauerjem, Mladenom Bucićem, Mariom Kurtjakom, Urbanom Mežo, Simonom Krajnčanom in Aljošo Vrščajem.

Prehrana in prenočišča v domu Lipa v Črmošnjicah pri Semiču.

Več informacij na www.poletnasolakitare.si.