Poletna šola kitare v Karlovcu

V zadnjem času smo priče pravi invaziji različnih poletnih glasbenih šol, vseeno pa vam pošiljam povezavi do Poletne šole kitare v Karlovcu (HR in ANG), ki bo od 28. 6. do 7. 7. 2019. V tej šoli sem mentor od samega začetka in letos praznujemo 20-letnico, zato bo še posebej pestro, zanimivo in veselo. Program koncertov še ni dokončen, ostalo drži. Karlovac je sicer 50 km od Zagreba, mesto je mirno, lepo in varno. Šola je zelo sproščena, hkrati pa je veliko kakovostnega dela in raznih dogodkov. Dopoldan je poudarek na kitarskem orkestru, vmes in popoldan na individualnih urah in komorni glasbi. Nekje na polovici je organiziran piknik, zadnje tri dni smo na turneji po hrvaških mestih. Zasedba profesorjev in udeležencev je mednarodna, imamo izvajalce iz HR, SLO, BiH, ZDA, Rusije itd. Za morebitna vprašanja sem vam seveda na voljo, vabljeni!

Žarko Ignjatović

Več na: https://www.ljetnaskolagitare.glazbena-ka.hr/