Rasgueado 2022: Timotej Kosovinc

V četrtek, 7. 4. 2022, se bo ob 19:30 v Viteški dvorani Cekinovega gradu odvil prvi letošnji koncert cikla Rasgueado, na katerem bo nastopil izjemni slovenski kitarist in skladatelj Timotej Kosovinc, ki že vrsto let živi in deluje na Dunaju. Gre za prestavljeni zadnji koncert lanskoletnega cikla, na katerem pa bo tokrat zaradi prestavitve Timotej lahko predstavil tudi svojo čisto novo zgoščenko “The Good Moments”, ki jo je nedavno izdal pri založbi Contrastes Records. Več informacij o nastopajočem in koncertu najdete na spodnji povezavi, preko katere lahko tudi kupite vstopnice, ki so v spletni predprodaji nekoliko cenejše:

https://www.mojekarte.si/si/rasgueado-timotej-kosovinc/vstopnice-1150839.html

Poleg tega imajo člani Društva slovenskih učiteljev kitare kot ponavadi še dodaten popust.

Pridite in delite naprej informacijo o koncertu!