Timotejev tradicionalni poletni koncert v Botaničnem vrtu: “MED GENERACIJAMI”

Lepo vabljeni na 12. tradicionalni poletni koncert v Botaničnem vrtu Ljubljana v torek, 11.7.2023 ob 19.30!

Poleg Timoteja Kosovinca bodo nastopili še kitaristi Oton Hrvatin, Samo Novak in Katja Porovne Silič.

Osrednja tema tokratnega koncerta je povezovanje slovenskih kitarskih generacij. Tako bo kot izjemen talent in predstavnik najmlajše generacije nastopil Oton Hrvatin, kot mladi up študentske generacije že tudi mednarodno odlikovani Samo Novak, kot mladi umetnik na začetku svojega umetniškega preboja Timotej Kosovinc in kot vrhunska, tako na umetniškem kot tudi na pedagoškem področju uveljavljena virtuozinja in profesorica Akademije za glasbo v Ljubljani Katja Porovne Silič.
Program: Castelnuovo-Tedesco, Coste, Domeniconi, Novak, Piazzolla, Stachak in Kosovinc.

Koncert bo na prostem, v primeru slabega vremena pa v notranjih prostorih na istem naslovu.

Vstop je prost!

Več o koncertu: https://fb.me/e/3sSpM7izo