Festival Kitarika 2022

V Kopru se bodo na Festivalu Kitarika 2022 predstavili virtuozi klasične kitare

Festival Kitarika je z odlično izvedbo in vrhunskimi gosti že vrsto let prepoznaven glasbeni dogodek v slovenskem in mednarodnem prostoru, ki v Koper privabi številno publiko in kitarske navdušence. Letošnji koncerti Festivala Kitarika bodo med 4. in 6. novembrom 2022  zazveneli v Protokolarno-prireditveni dvorani Sv. Frančiška Asiškega v Kopru. V goste smo povabili odličen kitarski duo  ZERODUO v zasedbi Jaka Klun in Roberto Battino, svetovnega umetnika in genija klasične kitare PETRITA ÇEKU.  Cikel koncertov bo zaključil mladi madžarski virtuoz ZSOMBOR SIDOO, ki bo zaigral kot solist in v komornem sestavu z Godalnim kvartetom ACCADÉMIA.

Podrobnosti o dogajanju na Festivalu Kitarika najdete na povezavi: https://www.glasbena-kp.net/kitarika_2022_knjizica.pdf
Toplo vabljeni!

Kulturno društvo Kitarika