Poletna glasbena šola Zreče

Poletna glasbena šola Zreče bo potekala od 30. junija do 5. julija.

Namenjena učencem flavte, citer, kitare, harmonike, klarineta in tolkal, ki so uspešno zaključili najmanj dva razreda glasbene šole oziroma učencem nižjih in dijakom srednjih glasbenih šol, ki si želijo izpopolniti svoje glasbeno znanje.Veseli nas, da se udeleženci z navdušenjem vsako leto vračajo k nam in si želijo ponovnega doživetja na Poletni glasbeni šoli v Zrečah. Skupaj z izvrstnimi in priznanimi slovenskimi pedagogi ustvarjamo zelo prijetno delovno in sproščeno družabno vzdušje, udeleženci pa so vsako leto deležni novih izkušenj, ki jih izmenjujejo med seboj tako pri komorni glasbi kot ansambelski igri z ostalimi inštrumentalisti, za kar po navadi med šolskim letom ni toliko priložnosti. Skupno delo nas vse še dodatno motivira in bogati naš glasbeni jezik.Mentorica kitaristom bo Meta Korenjak. 
Vse informacije najdete Na https://www.facebook.com/PoletnaGlasbenaSolaZrece/

Lepo povabljeni, da novico posredujete svojim učencem.