Poletna šola kitare v Črnomlju 2019

Letošnja Poletna šola kitare v Črnomlju, peta po vrsti, bo potekala od 28. 6. do 4. 7.

Na koncertih se nam bodo predstavili kitarski duo East-West Strings Project (Garagić-Omerović), argentinski Slovenec David Bajda, Karmen Štendler in udeleženci poletne šole. En večer se bomo odpravili v bližnji Karlovec in prisluhnili avtorskemu večeru ameriško-hrvaškega skladatelja Miroslava Lončarja, na katerem bo med drugim zaigral tudi Slovenski kitarski kvartet in godalni orkester.

Mentorji so Mladen Bucić, Anton in Nataša Črnugelj, Simon Krajnčan Fojkar, Izidor Erazem Grafenauer, Mario Kurtjak in Aljoša Vrščaj.

Povabite svoje učence in se nam tudi sami pridružite na kakšnem koncertu ali pikniku ob reki Kolpi, kjer bo potekal tudi tradicionalni namiznoteniški turnir, na katerem je sijajni Mladen še nepremagan!

Več na www.poletnasolakitare.si!