Poletna šola Academia Musicae Labacensis

Akademija za glasbo v Ljubljani v okviru Poletne šole Academia Musicae Labacensis organizira šestdnevni Kitarski festival, ki bo potekal od 26. do 31. avgusta 2021. V okviru festivala bodo potekali mojstrski tečaji in koncerti. Mojstrski tečaji so namenjeni nadarjenim učencem, dijakom in študentom kitare, drugim kitaristom ter komornim skupinam s kitaro. Udeleženci se bodo lahko seznanili tudi s historičnimi brenkali (lutnje, baročna kitara, romantična kitara). Možna je tudi pasivna udeležba za učitelje kitare in vse druge zainteresirane.
Mentorji:
Goran Krivokapić, Danijel Cerović, Andrej Grafenauer, Tomaž Rajterič, Katja Porovne Silič, Izidor Erazem Grafenauer
Prisrčno vabljeni k prijavi! 

Več informacij na spletni strani:
https://www.summerschool.ag.uni-lj.si/courses/guitar-festival?lang=sl