Poletna šola kitare v Črnomlju, 25. 6.-1. 7. 2021

5. Poletna šola kitare bo letos potekala v prekrasni vasici Črmošnjice, v domu Lipa (CŠOD), kjer so odlični pogoji za bivanje in delo. Po preizkušenem receptu bomo mentorji Mladen Bucić, Mario Kurtjak, Izidor Erazem Grafenauer, Simon Krajnčan Fojkar in Aljoša Vrščaj z udeleženci vadili v kitarskem orkestru, komornih skupinah in individualno. Dneve bomo zaključevali s koncerti v Črnomlju, Semiču in Črmošnjicah. Imena nastopajočih bomo razkrili v kratkem, ko bo jasno, v kakšni obliki bodo koncerti dovoljeni.

Poleg zares intenzivnega druženja s kitaro, ki dnevno preseže 4h, bodo na voljo številne dodatne aktivnosti, kot so obisk Jurjevanja v Črnomlju, piknik in plavanje ob reki Kolpi, pohodništvo po obronkih Kočevskega roga, lokostrelstvo, namizni tenis …

Poskrbljeno je za prenočišče s polnim penzionom in 24-urnim varstvom, zato je poletna šola primerna tudi za najmlajše, od 2. r. kitare naprej.

Prijave so že odprte.

poletnasolakitare.si