Poletna šola kitare v Črnomlju 2024

Poletna šola bo letos od 24. do 30. 6. 2024, v domu Lipa v Črmošnjicah. Koncerti bodo na različnih lokacijah, v Črnomlju, Črmošnjicah in Metliki. Mentorji ostajamo isti kot prejšnja leta: Mladen Bucić, Izidor Erazem Grafenauer, Mario Kurtjak, Simon Krajnčan, Urban Meža in Aljoša Vrščaj.

Klasični program ostaja enak kot lani: kitarski orkester, komorna igra in individualni pouk. Za starejše učence pa po izbiri ponujamo še seminar z Makom Grgićem in tečaj flamenka z Izidorjem Erazmom Grafenauerjem.

Ob večerih bodo na sporedu izvrstni koncerti:

KONCERTI V ČRNOMLJU, METLIKI IN ČRMOŠNJICAH:

24. 6. Grammyjev nominiranec Mak Grgić

25. 6. Mladi nagrajenci tekmovanj

26. 6. Kitarski duo Črnobelo – Pekarovič in Vehar

27. 6. Slovenski kitarski kvartet

29. in 30. 6. Udeleženci poletne šole

Prijave na www.poletnasolakitare.si.

Prosimo, posredujte informacijo svojim učencem! Ekipa PŠ 🙂